Beste leden,

Vandaag willen we u kort informeren over de seizoensstart bij GC Gutshof e.V..

Vanwege de aanhoudende pandemie en de verordening van Nedersaksen van 03.03.2021 hebben we besloten om pas in april met officiële weddenschappen te beginnen. Dat betekent dat de geplande seizoensopeningstoernooien helaas niet doorgaan. We beginnen ons competitiewedstrijdseizoen met het Paastoernooi op 3 april 2021, dan wordt het toernooi Niet vgws. uitgevoerd, of het nu in twee of drie groepen is, beslissen we volgens de op dat moment geldende eisen van de Nedersaksische verordening. De aankondigingen voor onze club-interne toernooien (Gutshofpreis, After Work, Golf op vrijdag, DiDaGo, jeugdtoernooien, herenmiddag en nieuwkomer-toernooien) zullen binnenkort worden geplaatst en aan het einde van de maand zouden ze ook op internet beschikbaar moeten zijn, maar altijd met de Opmerking: Alle aangekondigde toernooien vinden alleen plaats als de pandemie en de Nedersaksische verordening het toelaten en kunnen op zeer korte termijn worden geannuleerd, gewijzigd of aangepast vanwege de incidentiecijfers. Een toernooischema voor 2021 wordt niet gedrukt of gepubliceerd. Als het mogelijk is om een sponsortoernooi te organiseren, zullen we de aankondiging zoals gewoonlijk ongeveer 4 weken voor aanvang van het toernooi posten en publiceren op internet.

Eind 2020 hoopten we echt dat we in het seizoen 2021 weer normaal zouden kunnen worden, zodat we met jullie geweldige sponsortoernooien en geweldige evenementen konden meemaken. Helaas moeten we nog wat langer geduld hebben, onze gezondheid heeft de hoogste prioriteit. Ondanks de pandemie wensen wij u een mooi en afwisselend golfseizoen toe.

De directie