Beste leden, beste gasten,

De bescherming van onze leden en gasten is erg belangrijk voor ons. Met zorg op alle vlakken maken we onze gezamenlijke verantwoordelijkheid voor het indammen van het coronavirus waar. Steun ons hierin en houd je consequent aan de gedragsregels. Met je voorzichtigheid bescherm je jezelf en de mensen om je heen.

Vanwege de Nedersaksenverordening geldt vanaf 1 december 2021 de 2G-regel voor sportaccommodaties in afgesloten ruimtes , in de caddyruimtes en in de bliksembeveiligingshutten, wij vragen om strikte naleving!

Buiten geldt de 2G -regel ! Dit betekent dat u de instelling alleen mag betreden als u bent ingeënt of hersteld. Neem uw vaccinatiekaart mee. Controles worden uitgevoerd, regelovertredingen worden bestraft.

Het College van Bestuur, 1 december 2021